| BEZPEČNĚ VÁS PROVEDEME SVĚTEM IT

Informace - podpora (605 542 416)

Grafika správa

Jak se pohybuje výše paušálu při smluvní správě?

Pravidelná měsíční cena za servis IT se odvíjí od počtu zařízení v síti. Souhrnem se dá říci, že jedno PC/notebook s OS Microsoft Windows přijde na 500 Kč/měsíc, jednoduchý souborový či poštovní server bez rozlišení OS činní 1000 Kč/měsíc. S vyšším počtem strojů se celková cena snižuje ( úspora z rozsahu ).

Modelová síť 15 PC/Notebooků, 2 servery a další periferie. Za kolik?

Se standardní reakční dobou do 24h a po počátečním uvedení sítě do spravovatelného stavu můžete počítat s cenou do 8 000 Kč/měsíc bez DPH.

Co za své peníze dostanu?

Kompletní servis. Nejdříve si Vaši síť převezmeme - zkontrolujeme a zadokumentujeme stav HW a SW. Následně odstraníme veškeré zjištěné závady, případně navrhneme řešení jak dále postupovat. Poté v pravidelných intervalech provádíme kontrolu všech zařízení tak, abychom předcházeli případným problémům.

A co případné nečekané závady?

Stačí zavolat na kontaktní telefon. Závadu začneme řešit v nejkratším možném čase. Řada obtíží se dá odstranit vzdáleně, tím předcházíme prodlení. V případě smluvní správy je i s těmito stavy dopředu počítáno a proto nedochází k navýšení paušálu.

Proč bych měl platit paušál, když Vás můžu zavolat až když se něco rozbije?

Společnosti se smluvní správou mají vždy absolutní přednost. Navíc cílem správy sítě je předcházení problémům pravidelnou údržbou. Vždy vyjde mnohem dráž odstranit havárii než jí předejít.

Prodáváte také hardware?

Jsme schopni zajistit odpovídající HW u kvalitních dodavatelů, ale nejsme prostředníky. Vždy se snažíme dodat našim klientům to, co potřebují a za co nejlepších podmínek. Navíc díky tomuto pravidlu můžeme garantovat naši nezávislost při konzultacích a urychluje se tak i reklamace při závadách.

A co interní informace, nemusím se bát?

Bezpečnost je naší prioritou. Jakékoliv informace, ktére se dozvíme během správy Vaší sítě, jsou považovány za striktně důvěrné.

Potřeboval bych také vyřešit připojení k Internetu, co s tím?

S poskytováním připojení k Internetu máme více než dvanáctileté zkušenosti, můžete nám věřit, že pro Vás dokážeme zařídit nejvhodnější připojení ve Vaší lokalitě. Navíc si dokážeme pohlídat dodavatele, aby poskytoval službu v požadované kvalitě.

Chtěli bychom mít webové stránky, co vy na to?

Předně záleží na tom, jaký bude jejich účel. Je rozdíl mezi jednoduchými informačními stránkami typu: "Jsme tady" a propracovaným webovým portálem. Více informací naleznete v sekci Webdesign.

Copyright © 2005 - 2016 OIFA, s.r.o.